Akcesoria do obrabiarek

Powrót

Precyzyjne imadło maszynowe HPAC 160S

dane techniczne

Nazwa Precyzyjne imadło maszynowe
Model HPAC 160S

Precyzyjne imadło maszynowe do centr obróbczych oraz frezarek.
Model:
HPAC 160S produkcji HOMGE Taiwan.

Opatentowany MULTI-POWER SYSTEM zbudowany jest z WYSOKIEJ JAKOŚCI STALI ŁOŻYSKOWEJ, która podwaja siłę mocowania. Regulowana siła docisku 0-6000 kg. Dzięki temu wyjątkowemu, opatentowanemu systemowi siła zacisku pozostaje taka sama.

Prowadnice są Utwardzone do HRC 50°, aby jeszcze bardziej zwiększyć trwałość i utrzymać wysokość pozycjonowania podczas długiego użytkowania.

Wykorzystując wysokiej jakości żelazo w gatunku powyżej FCD 60 dla uzyskania wysokiej sztywności, a także SYSTEM ANGLE-LOCK, który automatycznie ściąga obrabiany przedmiot do dokładnej pozycji z dokładnością do 0,01 mm pod naciskiem 4500 kg, to imadło jest najbardziej odpowiednie do precyzyjnej formy wykonywanie na centrach obróbczych.

Korpus imadła wykonany jest z żeliwa sferoidalnego powyżej klasy FCD 60, co zapewnia wysoką precyzję i trwałość. Wykonany jest z jednego solidnego kawałka i ma bardzo dużą sztywność przy sile 4500 kg, kształt odkształci się mniej niż 0,01 mm.

Imadło mocowane jest do stołu specjalnymi łapami mocującymi.

Regulacja pierścienia oporowego: to proste i skuteczne urządzenie do wstępnego ustawiania umożliwia ustawienie każdej pożądanej siły zacisku i gwarantuje powtórzenie każdej operacji zaciskania z tą samą siłą zacisku.